Förtroendevald

Håkan Pettersson (S)

Aktuella uppdrag

  • Riksbyggen Brf Uppsalahus 29 revisor

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Parkerings AB
    led 2011-01-01 − 2015-11-03
  • Räddningsnämnden
    ers 2014-02-24 − 2014-12-31
  • Uppsala Kommuns Fastighets AB
    suppl 1999-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Parkerings AB
    suppl 2007-01-01 − 2007-09-24
  • Uppsala parkerings AB
    suppl 1999-03-29 − 2002-12-31
  • Uppsala parkerings AB
    suppl 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Uppsala Kommuns Fastighets AB
    suppl 1996-02-26 − 1998-12-31
  • Studentbostadsstiftelsen Rackarnäbbet
    revers 1996-01-01 − 1996-12-31
  • Studentbostadsstiftelsen Rackarnäbbet
    revers 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Uppsala kommuns fastighets AB
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31