Förtroendevald

Håkan Andersson (-)

Aktuella uppdrag

Håkan Andersson har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Trafiksäkerhetsrådet
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Trafiksäkerhetsrådets styrelse
    adj 2007-01-01 − 2010-12-31