Förtroendevald

Guy Bastin (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Vaksala KDN
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Vaksala KDN
    led 1997-08-25 − 1998-12-31
  • Vaksala KDN
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Handikapprådet
    led 1995-01-01 − 1995-12-31