Förtroendevald

Gustaf Lantz (S)

Tidigare uppdrag

  • Kommunstyrelsen
    ers 2014-11-01 − 2018-10-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2014-10-15 − 2018-10-14
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2003-01-01 − 2004-03-29
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    ers 2003-01-01 − 2003-12-11