Förtroendevald

Gunvor Jernberg (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Namngivningsnämnden
    ers 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Stiftelsen Norrlandsgårdar
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Polisstyrelsen
    led 1996-01-01 − 1996-12-31
  • Stiftelsen Waldenströmska studenthemmet
    led 1996-01-01 − 1996-12-31
  • Polisstyrelsen
    led 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Stiftelsen Norrlandsgårdar
    led 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Stiftelsen Waldenströmska studenthemmet
    led 1995-01-01 − 1995-12-31