Förtroendevald

Göran Markström (M)

Aktuella uppdrag

  • Stiftelsen Ubbo suppleant

Tidigare uppdrag

  • Styrelsen för teknik och service
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Stiftelsen Ubbo
    repr 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Parkerings AB
    omb-stadhus 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Styrelsen för teknik och service
    ers 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Styrelsen för teknik och service
    led 2009-01-26 − 2010-12-31
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    ers 2007-08-27 − 2009-01-26
  • Alsike Fastighets AB
    ombers-kf 2003-01-01 − 2004-07-01
  • Musikens Hus AB
    led 1996-06-18 − 2002-12-31
  • Knivsta KDN
    ers 2000-01-31 − 2002-12-31
  • Alsike Fastighets AB
    ombers-kf 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Uppsala Elnät AB
    v ordf 1996-04-25 − 2000-09-04
  • Uppsala Energi AB
    led 1989-01-01 − 2000-09-04
  • Alsike Fastighets AB
    ombers 1995-01-01 − 1998-12-31
  • Upplands Elnät AB
    omb 1996-08-26 − 1998-12-31
  • Upplands Kraft AB
    omb 1996-04-25 − 1998-12-31
  • AB Oxdragaren
    omb 1995-01-01 − 1996-08-31
  • Musikens Hus AB
    v ordf 1995-01-01 − 1996-06-17
  • AB Oxdragaren
    ers 1992-01-27 − 1994-12-31
  • Knivsta KDN
    led 1989-01-01 − 1994-12-31
  • Musikens Hus AB
    revers 1992-03-30 − 1994-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 1991-11-01 − 1994-10-31
  • Energinämnden
    led 1989-01-01 − 1992-12-31