Förtroendevald

Eva Laurin (V)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunala Pensionärsrådet KPR
    led 2009-11-26 − 2010-12-31
  • Äldrenämnden
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Folkhälsorådet
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommunala Pensionärsrådet KPR
    ers 2007-01-01 − 2009-11-26
  • Äldrenämnden
    ers 2004-02-23 − 2006-12-31
  • Kommunala pensionärsrådet
    led 2004-03-24 − 2006-12-31