Förtroendevald

Ella-Britt Hanslöf (L)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2000-12-11 − 2006-12-31
  • Hagunda KDN
    ers 2002-02-26 − 2002-12-31
  • Handikappråd
    ers 1998-11-11 − 2002-10-31
  • Polisstyrelsen
    led 1996-01-01 − 1996-12-31
  • Polisstyrelsen
    led 1995-01-01 − 1995-12-31