Förtroendevald

Elisabeth Green (M)

Aktuella uppdrag

  • Bror Hjorthstiftelsen ledamot

Tidigare uppdrag

  • Bror Hjorthstiftelsen
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Namngivningsnämnden
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Bror Hjorthstiftelsen
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Bror Hjorthstiftelsen
    ers 2008-03-31 − 2010-12-31
  • Miljö- och hälsoskyddsnämnden
    ers 2007-10-29 − 2007-11-26