Förtroendevald

Daniel Enholm (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Räddningsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Gottsunda distriktsnämnd
    ers 2004-12-13 − 2006-12-31
  • Gottsunda distriktsnämnd
    led 2003-01-01 − 2004-12-13
  • Gottsunda KDN
    ers 2000-01-01 − 2002-12-31