Förtroendevald

Christer Borg (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2017-09-11
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Östra distriktsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2003-06-16
  • Rasbo Allaktivitetshus
    rev 2003-01-01 − 2003-06-16
  • Rasbo KDN
    ers 2000-06-19 − 2002-12-31