Förtroendevald

Cecilia Carlqvist (C)

Aktuella uppdrag

Cecilia Carlqvist har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Leader upplandsbygd
    ordf 2015-01-01 − 2016-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2010-11-26 − 2016-01-27
  • Leader Upplandsbygd
    repr 2011-04-13 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2010-11-01 − 2010-11-26