Förtroendevald

Karolina Wigenfeldt (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Äldrenämnden
    ers 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Uppsala Ponnyklubb
    rev 2011-01-01 − 2014-12-31