Förtroendevald

Carl Lindberg (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Stiftelsen Nykterhetsvännernas studenthem
    ers 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Stift Västmanlands-Dala nations studentbostäder
    suppl 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Fanstafonden
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2010-11-01 − 2014-10-14
  • Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnden
    ers 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Stiftelsen Nykterhetsvännernas studenthem
    rev 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2006-11-01 − 2010-10-31