Förtroendevald

Britt-Marie Löfgren (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2015-12-31
  • Kommunala Pensionärsrådet KPR
    ers 2009-11-26 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Äldrenämnden
    ers 2007-05-28 − 2010-12-31
  • Äldrenämnden
    ers 2006-04-24 − 2006-12-31