Förtroendevald

Britt-Marie Gustavsson (M)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd ledamot

Tidigare uppdrag

  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    ers 2015-01-01 − 2015-06-30
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    suppl 2013-04-29 − 2014-12-31
  • Fanstafonden
    led 2013-10-28 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna
    led 2014-01-27 − 2014-12-31
  • Folkhälsorådet
    led 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Politisk ledning
    polsekr 2010-11-01 − 2010-12-31