Förtroendevald

Bo Östen Svensson (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kulturnämnden
    led 2003-01-01 − 2014-12-31
  • Kulturfonden
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Folkhälsorådet
    led 2004-12-01 − 2006-12-31
  • Kulturnämnden
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Kulturnämnden
    ers 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Bror Hjorthstiftelsen
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Kulturnämnden
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Bror Hjorthstiftelsen
    led 1995-01-01 − 1995-12-31