Förtroendevald

Björn-Erik Tapper (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Namngivningsnämnden
    led 2008-01-01 − 2014-12-31
  • Namnberedningen
    led 2006-05-29 − 2007-12-31
  • Eriksbergs KDN
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Eriksbergs KDN
    ers 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Eriksbergs KDN
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31