Förtroendevald

Björn Engström (V)

Aktuella uppdrag

Björn Engström har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Sparbanksstiftelsen Upland
    huvudm 2011-11-28 − 2014-12-31
  • Handikapprådet
    ers 2011-03-31 − 2011-12-31
  • Miljövårdsrådet
    led 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Byggnadsnämnden
    led 2001-11-27 − 2006-12-31
  • Leverantörsnämnden
    led 2000-04-25 − 2002-12-31
  • Byggnadsnämnden (tillika trafiknämnd)
    ers 2000-12-11 − 2001-11-26
  • Byggnadsnämnden
    led 1995-01-01 − 1998-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 1997-06-13 − 1998-12-02
  • Miljövårdsrådet
    led 1995-02-01 − 1998-11-06
  • Gottsunda KDN
    led 1983-01-01 − 1988-12-31