Förtroendevald

Beatriz Hedvåg (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kulturnämnden
    led 2007-01-01 − 2014-12-31
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    ers 2003-12-15 − 2006-12-31
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    ers 2003-01-01 − 2003-12-11
  • Gottsunda KDN
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Gottsunda KDN
    ers 1996-10-28 − 1998-12-31