Förtroendevald

Annika Ström (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Styrelsen Uppsala vård och omsorg
    led 2015-09-07 − 2016-12-31
  • Fyrisåns vattenförbund
    ombers 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Sydvästra distriktsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31