Förtroendevald

Annamaria Andersson (S)

Aktuella uppdrag

Annamaria Andersson har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    ers 2015-01-01 − 2015-06-30
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    suppl 2010-05-31 − 2014-12-31