Förtroendevald

Anja Karinsdotter (V)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2014-02-24 − 2014-12-31
  • Nämnden för serveringstillstånd och lotterier
    v ordf 2011-01-01 − 2011-12-31