Förtroendevald

Anita Hjelmstedt (C)

Aktuella uppdrag

Anita Hjelmstedt har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2014-01-27 − 2015-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1999-01-01 − 2006-12-31