Förtroendevald

Anders U Eriksson (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Valnämnden
    v ordf 2007-01-01 − 2014-12-31
  • Valnämnden
    ordf 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Valnämnden
    ordf 1999-01-01 − 2001-12-31
  • Överförmyndarnämnden
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Valnämnden
    ordf 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Överförmyndarnämnden
    led 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Valnämnden
    ordf 1995-01-01 − 1995-12-31