Förtroendevald

Anders Liljegren (M)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-03-26 − 2014-12-31
  • Styrelsen för vård och bildning
    ers 2009-10-26 − 2014-12-31