Förtroendevald

Anders Hammarstedt (SD)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2015-01-01 − 2015-12-31
  • Regionförbundet Uppsala län
    ers 2015-01-01 − 2015-12-07
  • Valberedningen
    led 2014-10-27 − 2015-11-03
  • Kommunfullmäktige
    led 2014-10-15 − 2015-10-19
  • Socialnämnden
    led 2015-01-01 − 2015-05-31