Förtroendevald

Alfonso Marin (KD)

Aktuella uppdrag

  • Bror Hjorthstiftelsen vice ordförande

Tidigare uppdrag

  • Mälardalsrådets kultur- och turismutskott
    led 2011-05-18 − 2015-05-31
  • Kulturnämnden
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Valberedningen
    ers 2010-11-01 − 2014-10-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2011-01-14 − 2014-10-14
  • Fastighetsnämnden
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2006-11-01 − 2010-10-31
  • Uppsalabuss AB
    omb-kf 2007-01-01 − 2008-10-27
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    led 2005-10-31 − 2006-12-31