Förtroendevald

Ahmad Orfali (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Socialnämnden
    ers 2015-01-01 − 2015-05-31
  • Socialnämnden Individutskott Öster
    ers 2015-01-01 − 2015-05-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Norr
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    led 2011-01-10 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2013-11-04 − 2014-10-14
  • Kommunfullmäktige
    ers 2010-11-01 − 2013-11-04
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Söder
    ers 2011-01-01 − 2012-01-02
  • Folkhälsorådet
    led 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31