Från och med 23 juli råder skärpt eldningsförbud i hela Uppsala län. Läs mer om eldning och eldningsförbud.

Stäng

Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Titti Persson (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Räddnings- och skyddscenter AB
    led 2005-04-25 − 2006-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 2004-06-14 − 2006-12-31
  • Fastighetsnämnden
    ers 2003-12-11 − 2004-08-30
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    ers 2003-09-29 − 2003-12-11
  • Nordvästra distriktsnämnden
    led 2003-01-01 − 2003-10-23
  • Centrala stadens KDN
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Delegation f tillstånd o tillsyn för alkohol
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Centrala stadens KDN
    led 1998-09-01 − 1998-12-31
  • Delegation f tillstånd o tillsyn för alkohol
    led 1997-04-28 − 1998-12-31
  • Folkhälsorådet
    repr 1998-09-09 − 1998-10-31
  • Centrala stadens KDN
    ers 1996-01-01 − 1998-08-31