Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Peter Engvall (M)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Rasbo KDN
    ers 2001-05-29 − 2002-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1995-01-01 − 1997-12-31
  • Rasbo KDN
    led 1995-01-01 − 1995-12-31