Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Martin Viredius (S)

Tidigare uppdrag

  • Arbetsmarknadsnämnden
    ers 2019-01-01 − 2021-01-25
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2018-06-11 − 2019-12-31