Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Maria Petersson (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Äldrenämnden
    ers 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Rasbo KDN
    led 1999-01-01 − 2001-02-26
  • Rasbo KDN
    ers 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Handikapprådet
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Rasbo KDN
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31