Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Kijan Karimi (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsalahem AB
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Studentstaden i Uppsala AB
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Räddningsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2012-05-28
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 2011-01-01 − 2011-12-31