Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Kerstin Ramdén (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2017-09-11 − 2019-12-31
  • Namngivningsnämnden
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Polisstyrelsen
    led 1996-01-01 − 1996-12-31
  • Polisstyrelsen
    led 1995-01-01 − 1995-12-31