Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Joakim Strandman (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Arbetsmarknadsnämnden
    ers 2015-01-19 − 2018-12-31
  • Omsorgsnämnden
    led 2017-03-27 − 2018-12-31
  • Äldrenämnden
    led 2015-01-01 − 2015-01-19
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Byggnadsnämnden
    ers 2004-01-26 − 2006-12-31
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    led 2003-01-01 − 2003-12-11