Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Ismail Kamil (L)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Samordningsförbund inom rehabiliteringsområdet i U-a län
    ers 2015-01-01 − 2019-03-31
  • Samordningsförbund inom rehabiliteringsområdet i U-a län
    ers 2017-02-27 − 2019-03-31
  • Arbetsmarknadsnämnden
    2:e v ordf 2017-12-31 − 2018-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1995-04-24 − 1997-12-31