Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Birgitta Sandberg (L)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1999-01-01 − 2006-12-31
  • Nämnden för serveringstillstånd och lotterier
    led 2004-06-14 − 2006-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1995-01-01 − 1997-12-31